2 ihastunutta

Kumpikin varattu ja niin sitovasti ettei ero ole vaihtoehto tässä vaiheessa ainakaan. Salajutuille ei kiitos.

Pitäiskö puhua silti tilanne selväksi vai antaa olla?
2615
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...mutta ei sen enempää. Keskusteleminen ei liene kiellettyä?

Äänestä

Odottakaa kevättä ja kesää! silloin paras naida vaikka satunnaisesti!!!! ei tartte sitoutua!
ei jää kiini jos on TARPEEKS OVELA!!!! kokemusta on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ohjetta tarvitaan kirjoitti:

Kumpikin varattu ja niin sitovasti ettei ero ole vaihtoehto tässä vaiheessa ainakaan. Salajutuille ei kiitos.

Pitäiskö puhua silti tilanne selväksi vai antaa olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu