Miralle pelataan

Usean kerran olen tänne eri yhteyksissä kirjoittanut, että Mira on tuotannon suosikki. Tuottaja on ihastunut fittness eläkeläiseen. Koska vastustajia oli täälläkin niin paljon, käsikirjoitusta muutettiin ja päästettiin Mira talosta lomalle, että suurin kohu hälvenee.

Nyt Räisänen pelaa Miralle voiton. Äänestysten lopputulokset voi TV:n grafiikassa näyttäää juuri sellaisena kuin tuotanto itse haluaa
8536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Joka voittajan valitsee tuskin kukaan haluaa petos syytettä jonkun Miran takia. Tuotannossa noin sata ihmistä töissä ja kaikki muka pelaa Miralle voittoa höpö höpö..........

Äänestä
  • miten jotkut onkin niin tyhmiä että luulevat sen valmiiksi pedatun, taitaa joillain jo mielenterveys krenkata pahemman kerran ohjelman takia, kantsis jo luopuo...
    ps. Mira tulee taloon sunnuntaina

    Äänestä

  • äänestysmainosten pientä tekstiä kuvan alareunassa ??? BB saa muuttaa (varaa oikeuden) kaikkien äänestysten tulokset juuri sellaiseksi kuin itse haluaa. Eikä äänestysrahoja tarvitse palauttaa.

    Äänestä

  • ole lukenut kirjoitti:

    äänestysmainosten pientä tekstiä kuvan alareunassa ??? BB saa muuttaa (varaa oikeuden) kaikkien äänestysten tulokset juuri sellaiseksi kuin itse haluaa. Eikä äänestysrahoja tarvitse palauttaa.

    Ottamassa lääkkees ei siellä mitään tuollaista tekstiä ole katso vaikka itse
    http://bb.subtv.fi/subnetti/bigbrother2006/aanesta.shtml

    Noi on viralliset äänestys ohjeet.....

    Äänestä

Se on Sarin "heiniä"

Äänestä

Mira pääse sotkemaan asioita taloon. Mirasta ei lähestulkoon kukaan ole pitänyt, oli kiero kilpailija muita kohtaan.

Äänestä

ja yleisö sen suosikin asettaa. Jos Mira on saanut kaikkiaan eniten kansalta plus-ääniä, niin tottakai hän on silloin suosikki.

Äänestä
  • Ei suosiota mitata yhteisäänimäärillä, eikä tässä tapauksessa muutenkaan. Äänestyksessä pitää olla mukana samat henkilöt, jolloin pääsee vertaamaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voittoa !! kirjoitti:

Usean kerran olen tänne eri yhteyksissä kirjoittanut, että Mira on tuotannon suosikki. Tuottaja on ihastunut fittness eläkeläiseen. Koska vastustajia oli täälläkin niin paljon, käsikirjoitusta muutettiin ja päästettiin Mira talosta lomalle, että suurin kohu hälvenee.

Nyt Räisänen pelaa Miralle voiton. Äänestysten lopputulokset voi TV:n grafiikassa näyttäää juuri sellaisena kuin tuotanto itse haluaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu