..sivupersoonaa tarvitaan vaihtamaan lamppu?
-Ainakin, oi, Iron Mike, dtt, M. Zeppelin, Vesa S, ja hyvä kamu montulta,'Runtaaja', näin aluksi kunnes tulee Henkka Jii..heh heh!
Montako Goldfingerin..
4
1012
Vastaukset 4
- Niin
Lampun vaihto maksaa vähintään 100000 €.
- Niin niin
Lamppumarkkinoilla syttyi sota. Goldi ei tykkää sotia, mutta on pakko ollakseen ykkönen markkinoilla.
Nyt tarkistetut goldi-hinnat: lampun virtuaalivaihto - piskuiset 3000 euroa. Sisältää kierrätysmaksun.
Täältä niitä saa: Suomi 24:n autoverot ja -vakuutuksetpalsta. - Jere
Niin niin kirjoitti:
Lamppumarkkinoilla syttyi sota. Goldi ei tykkää sotia, mutta on pakko ollakseen ykkönen markkinoilla.
Nyt tarkistetut goldi-hinnat: lampun virtuaalivaihto - piskuiset 3000 euroa. Sisältää kierrätysmaksun.
Täältä niitä saa: Suomi 24:n autoverot ja -vakuutuksetpalsta.Nyt niitä saa myös Huuhaa-palstalta.
Lisänä virtuaalikyykytys alle puoleen hintaan, sekä asiattomat haukut kaupan päällisiksi.
Piskuisen halvat hinnat nyt ja pari seuraavaa kuukautta.
5000 eurolla goldi opettaa sanomaan oikeaoppisesti: HOI!!! ja hus hus!!!
Ja koko sanavarastonsa 5010 eurolla.
Myös "nickin vaihto kädenkäänteessä" tarjouksessa ja "runkkaamisen salat" vain 10000€.
- jaa
typerin tsoukki mitä tääl on ikinä ollu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1061095Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137804Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197730Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47697Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!30674- 69672
- 47620
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59555Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29541Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530