Olevinaan 17 vuotias!! Siis haloo...No kroppa kyllä menee mut eipä naamaltaan vaikuta kyllä 17 vuotiaalta, 27 ehkä olis lähempänä.
Tähtityttö...
päivän vitsi
101923
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Samaa naureskelin, luulisin iäksi väh.34v.
http://www.seiska.fi/huhhuh/tahtitytto/2006/_a44630/evelin/
huomaa sen, että vaikka kroppa olis mitä parhain niin jos se naamataulu ei oikeen sitten olekaan niin se on voivoi. Kroppahan tolla on loistava kyllä (olisko 17 -vuotias muka ehtinyt hankkia jo silkkarit) mutta naamataulu ei alkuunkaan. Harmi vaan. Mutta, oli mite oli.
selkeesti. Tainnut ottaa tyttönsä henkkarit seiskaan mukaan. Varmaan lyöneet vetoa meneekö täydestä.
yleensä en kiinnitä huomiota noihin seiska tyttöihin, mutta täytyy sanoa, että tällä kertaa huomio kiinnittyi aivan samaan asiaan. joko tää maailama on muuttunu sellaseks, että alaikäisillä on silikonit tai sitten lehdessä on painovirhe.
... wannabe-dolls-akka, huomio kiinnittyi myöskin tähän tapaukseen, kun kampaajalla tuota seiskaa lueskelin...
tuo mieheltä. miehekkäät kasvot etten sanoisi.
Tolla "17" vee muijalla on kyllä keski-ikäisen miehen naama!!
Ainakin kahden kakaran äiskä. Mies joutunu näköjään silkkarit kustantamaan. Todella törkeä vale väittää itseään 17-vuotiaaksi tuolla porsaan naamalla. 5-vuotiaatkin jo huomaa,että täti on mummo. :-D
jep.. 17.v on hän oikeasti !! tiedän mistä puhun vaikka mummolta näyttääkin !!
mites sen muijan naama ja iho on ihan oranssi :-O
tosi törkeä vanha harppu, jolla rumat epäluonnolliset silkkarit