Mankifanit äänestäkää Kaarloa!

Näin sano extrassa tänään. Toivoo Kalen voittavan. Hyvä Manki!
10406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

toivoa ;)

Äänestä

Jos ei Mika, niin sitten Mira.

Äänestä
  • ja akti loppuu..

    Äänestä

  • ölkdjfölksajfö kirjoitti:

    ja akti loppuu..

    eikä tää johdu mikasta :D

    Äänestä

sitä raiskaajaa fanittaa? YÄK

Äänestä
  • Sehän oli Sorellaan tavannut viimex tänään ,, ne on love!

    Äänestä

Siinä kova kolmikko: sinä, Mika ja Kale ,sopisitte hyvin taloon, mutta pyöreäkulmaiseen, jossa valkotakkiset pitäisi teitä silmällä.

Äänestä

mummojen potkijaa viitsi äänestää.

Äänestä
  • No onneksi äänestin Miraa

    Äänestä

Kyllähän koira koiran tuntee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Monkeyn toive kirjoitti:

Näin sano extrassa tänään. Toivoo Kalen voittavan. Hyvä Manki!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu