Kiva jos tämä juttu pitää paikkansa
netulloo
71261
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Liittyikö tämä johonkin brazilian juttuun, kun sain tuosta kuvan että se liittyi siihen.
Kerro vähän enemmän minulle tuosta että hoksaan koko jutun.
http://www.ufocasebook.com/contact4months.html
Ufohavaintojen siis pitäis olettaa lisääntyvän tässä tulevina kuukausina, varsinaista laajaa kontaktinottoa ei kuitenkaan oleteta tulevan ! Jäädään mielenkiinnolla odottamaan jos alkais asiat hieman selkiytyä! Haa ja sitten pääsee näyttämään pitkää nenää skeptikoille!
Mä oon kans 90% varma et jotain alkaa pikkuhiljaa tulemaan päivänvaloon. Valtavat määrät outoja ilmiöitä vuosien aikana, silminnäkijöitä, tutka ja kuvatodisteita! Käyttäkää järkeänne, ei mitenkään kaikki tämä voi olla valetta tai ihmisen tekemää! ne vierailee täällä jatkuvasti, seuratkaa uforaportteja! Niitä tulee viikoittain kymmeniä!
Just tuota samaa fraasia on toitotettu UFO-uskovaisten keskuudessa kymmeniä vuosia...;)
Ja he silti ummistivat silmänsä etteivät näkisi eivätkä kuulisi,sillä sokeaksi olivat he tulleet,tiedossaan luulivat he olevansa ylivertaisia,mutta Totuus tuli heille kuin väkevä tuulispää Taivaan Porttien tuolta puolen,ja he näkivät suuren valkeuden.
Katsokaa että näkisitte,kuulkaa että kuulisitte,avatkaa mielenne lukot ja tervehtikää kaikkia luotuja,olemme samaa ja olemme eri,yhtäkaikki luotuja,Taivaan poikia.
Tervehdys teille....
.
Olishan se kivaa joo, mutta tuskin kuitenkaan...
Miten kaikki avohoitotapaukset osuvat tällä palstalle, kiesus mitä idiootteja, näitä tuntuu olevan Suomi täynnä.