5-vaihe ei pysy päällä.

mullon carina2 vm.89 ja siinä ei pysy 5-vaihe päällä, mut pysyy jos pitää ja hyvin kulkee. ei luulis ainakaan rattaissa olevan vikaa? osaisko kukaan neuvoa et onko siel joku jota vois kiristää tai jotain? onkohan isokin remppa? Kiitos etukäteen avusta!!!
2731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sun carinas, sieltä on mennyt se "kynsi" viitosesta ja ei kannata laittaa kuntoon helpommal pääset kun hommaat uuden lelun

Äänestä

5.vaihteen ratasparin saa vaihdettua autoon paikalleenpäin, avaa vain laatikon päätykannen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vilho278 kirjoitti:

mullon carina2 vm.89 ja siinä ei pysy 5-vaihe päällä, mut pysyy jos pitää ja hyvin kulkee. ei luulis ainakaan rattaissa olevan vikaa? osaisko kukaan neuvoa et onko siel joku jota vois kiristää tai jotain? onkohan isokin remppa? Kiitos etukäteen avusta!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu