Kokemus naiseni kanssa --> onko normi hyvä?

Herra 15cm

Olen 15/4 kalun omaava.. ympärys ei varmaan yli 12cm. Kävi kuitenkin, niin, että nuolin naiselleni eilen ensin 3 orkkua putkeen jonka jälkeen laitoin munan sisään ja panin häntä ja yhdynnässä tuli sitten 4:s orgasmi.. Sanoi vaan, että "huh, mahan pohjasta asti tuntui" ja oli yhtä hymyä.

Miten se on mahdollista.. eikä mulla oo ees 20 senttistä jormaa. Sanonut aiemmin oma-aloitteisesti, moneen kertaankin, että mulla on sopivan kokoinen ku ei oo liian iso tai liian pieni, koska kummastakin kuulemma kokemuksia.

Arvon normikokoiset herrat? Pitäisikö meidän uskoa naisiamme, jos he tuntuvat nauttivan seksistä täysin rinnoin vai pidättäytyä ajatuksessa, että emme ole riittäviä?

8

5982

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 17cm

      oot vaan poika rehellinen itsellesi ja muille. Moni 20cm kulli kun on oikeesti 12cm!

    • saman kokoinen

      mullakin ja lisää ovat naiset omaalotteisesti pyytäneet. Isoksikin ovat sanoneet nuorempana kun enemmänkin tuli vaihdettua naista kun vientiä ja halua oli kokeilla erillaisia naisia.

      Monilla ollut kuullemma huomattavasti pienempi.

      Nyt kauan vakkari suhteessa ja muijalle kelpaa
      hyvin niin kalu kuin suuseksikin ja orkut lähtee.

      Ole ylpeä vehkeestäs ja tuosta että haluat ottaa myös huomioon naisesi.

      Toivon että saat paljon käyttää taitojas.

      t. Herra 15 cm

    • iso-mela heikki

      kerran oli niin saamarin kiree pimppa et viäkin ihmetyttää.. luojan ihme et sai sen 22/5 ujutettua puolittain sisään ja sekin viä kortongilla ku ei antanu paljaalla prkl. ja tosi lyhytkin pillu hyvä jos ees ton 15cm syvä ..:p
      sille ois varmaa tuntunu normipippelinkin suurelta! :D

    • oon sen saatana todennu!!

      Joka netissä mittojaan isoiksi ilmoittelee, se kusettaa 100% varmuudella ja on oikeesti pikkumunainen pikkupoika!

    • Veeruska*

      Kyllä se on niin, että rakastajan taidot ne on mitkä hommassa painaa.

      Se, että osaat käyttää sitä jalkojes välissä olevaa kovaa pamppua oikein. Kuuntelet naista, mistä se nauttii... etkä unohda klittaa.

      Koolla ei ole merkitystä. Isosta voi kyllä olla haittaa. Mutta kova pitää olla.

    • Onhan se hieno esitellä tuollaista 20 cm jöllikkää jossa suonet pullistelee ja joka herättää naisissa pelon sekaista kunnioitusta.

    • pinempi

      Ettäs sanon vaan, että mitä pienempi sen parempi !!!!!!!!!

    • jollygood

      Kyllä pitää paikkansa. Omalla kullalla varmaan joku 16-17cm (en ole mitannu), mutta just oikeen mallinen että osuu g-jutskaan ja aivan paras mitä koskaan olen saanu. On kokemusta isosta ja pienestä mutta ei mitään tähän verrattavaa. Mullakin meni kai kolme vuotta että sain ukkoni edes jotenkin uskomaan etten puhu soopaa. Luulis kyllä meikäläisestä huomaavan että hyvältä tuntuu, ja kyllä se nyt jo sen uskookin. Joten röyhistä rintaa vaan, kyllä se näin on, sopiva on sopiva. Ja korvien völistä on todella paljon kiinni, sä olet varmaan muutenkin huippu mies.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa

      Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m
      Maailman menoa
      299
      5512
    2. Kohdataanko me

      Enää?
      Ikävä
      72
      5072
    3. Rakkaalle miehelle

      Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest
      Ikävä
      48
      4176
    4. Eräs on taas viettänyt kokoyön täällä!!

      Etkö sä nuku koskaan??
      Ikävä
      51
      3850
    5. Olipa turha tämä

      Rakkaustarinamme
      Ikävä
      43
      3504
    6. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      89
      3133
    7. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      73
      3016
    8. Mitä tapahtuu

      Sitten keväällä ja kesällä
      Ikävä
      42
      2197
    9. Voitko sanoa jotain

      Hellää?
      Ikävä
      49
      2138
    10. UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?

      Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami
      Euroviisut
      27
      2088
    Aihe