On epäoikeuden mukaista vielä talossa olevia kohtaan ottaa jo ulos potkittu takaisin loppuäänestykseen.
Toiset ovat olleet lähes 3 kuukautta , tehden tehtäviä,iloinneet ja kärsineet rangaistuksia.
Voittaja pitäisi äänestää joku näistä nyt jo
talossa olevista. Oikeus voittakoon.
Toiset ovat olleet lähes 3 kuukautta , tehden tehtäviä,iloinneet ja kärsineet rangaistuksia.
Voittaja pitäisi äänestää joku näistä nyt jo
talossa olevista. Oikeus voittakoon.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Joo mä voisin mennä tonne taloon noin niinku viime minuutilla ja julistautua voittajaksi. Jooko?
Hyvä BB! Just tällaista jännitystä kaipaamme.
Ei mutta, oletko tämmöisen itse ihan keksinyt, voi mikä oivallus. Oikein kadehdin sinua, kun en itse keksinyt
Jos äänestäjät on FIKSUJA niin, tottakai joku talossa kauan olevista voittaa!
Ovatko äänestäjät fiksuja, mitäpä luulet?
Onko äänestäjät fiksuja, lue näitä viestejä ja mieti
Tajutkaa nyt, että BB järjesti meille sitä toivomaamme viihdettä! Miettikää nyt ihmisten naamoja, kun Mira, Kale tai Jenni pätkähtää taloon Hannen tai Sarin lähdön jälkeen!
Tuskin ulkomaailmassa lomailleelle riittää ääniä enää tarpeeksi voittoon asti, joten lakatkaa stressaamasta. Muistakaa myös, että Olli "lomaili" ulkomaailmassa viikkotolkulla, kun Sari, Kaki ja Hanne olivat talossa!
Meneeköhän se Mira/Kale/Jenni taloon normaalisti ovesta vai keksiikö ne jonkun von Hagelstam jutun siihen? Mahtuuko siihen pihalle oikeesti helikopteri? :)
Parhaat ilmeet saataisiin, kun Hagelstam-Mira astelisi taloon shampanjan kanssa helikopterista!
BB:llä on oikeus tehdä muutoksia asukkien suhteen.
Sehän tekee pelin aina vain jännemmäksi.
Varmaan alkuperäisasukkien mielestä on epäoikeudenmukaista, jos joku myöhemmin tullut voittaa, mutta eihän näillä myöhemmin tulleilla olis mitään järkeä olla siel talos, jos ei heillä olis eds mahdollisuutta voittaa.
Mitä Miran, Jennin tai Kaarlon taloon takaisinpaluuseen tulee, niin kauemminhan esim. Mira on ollu talossa kuin Olli nyt.
Ei oo pakko kattoo ko. ohjelmaa, jos ei kestä!!