Miten tää oikein tapahtu, oot mun ajatuksissa vaikka en tiedä miksi.
Miksi muuten katsot minua niin huolestuneena?
Vai onkohan kaikki taas mielikuvitusta?
Hymy, pliis
Miksi muuten katsot minua niin huolestuneena?
Vai onkohan kaikki taas mielikuvitusta?
Hymy, pliis
Vastaukset 7
Vanhimmat
mulla on toi sama ongelma just tällä hetkellä et mulla on yks henkilö koko ajan mielessä ja välillä se on ärsyttävää ja joskus ihan kivakin mutta se ikä ero on aika suuri ja muutenkin läheinen ja niin mutta minusta se on normaalia kaikki tuntee ei niitä voi piilottaa en ainakaan minä osaa jos sinä osaa kerrothan mullekkin miten ne piilotetaan
Ikääsä ei kannata surra, kun on ihastunut. Mutta minä olen täysin hukassa, olen niikun ihastunut ja en tiedä olenko. Ja olen siis tuntenut miehen iät ajat ja nyt hän kas vaan, onalkanut kiinnostaa jotenkin muuteoin kuin ennen.
Ja mä en ymmärrä miksi hän katsoo minua pitkään, vai katsooko minua vai ohitseni vai katonko vain minä?
Ja joskus hän morjestaa, kun ajan ohi, joskus ei, liekö moikkaa vain auton perusteella, ehkäpä hänen tutullaan on sanlainen. Ja kun kohtaamme muuten hän katsoo(?) totisena, enkä ikinä saa tolkkua moikkaako vai ei.
Ja enhän minä uskalla mitään ensin tehdä
Ai, sä oot huomannu et mä oon ollu huolissani..Oon mä välillä hymyillykin, mut sä oot ollu aika kaukana etkä ehkä siksi oo sitä huomannu. Huolissani oon ollu siks, ku sä näytät ihan eksyneeltä koiranpennulta. Se on tosi sulosta, mut myös pikkasen ajattelee,et miten sä pärjäät ilman et mä pidän susta huolta. Seuraavaks kun nähdään, lupaan hymyillä :)
sellanen ensihoitaja, ja mulla toi näkö on vähän huono..:)
Saispa rohkeutta vaikka purkista.
Oon sairaanhoitaja ;) ja kaipa sun on sitten hommattava silmälasit, jotta näet mun hymyni.. Onneks sulle sopiskin lasit, ainakin ne aurinkolasit sopii sulle..
Ethän sä nyt mikään hoitaja ole, vaikka joudutkin antamaan joskus ensiapua....oikeesti.
Mulla mitään aurinkolaseja edes ole...
Vajoan haaveiluun..........
siks että mä tykkään susta... ja se oli yllätys mullekin..