Näin Kaarlon

Se oli suu auki ja söi jotain, varmaan kebabia. Suu ei mennyt syömisen aikana kertaakaan kiinni. Sitten Kaarlo katseli ympärilleen ja etsi naisia, joille voisi haistatella ihan muuten vaan.
2350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaarlo myös kaiveli muniaan kenestäkään välittämättä ja sanoi sitten itsekseen:"Pitäisköhän heti mennä laittamaan ruokaa?". Tarkemmin katsoen sillä oli papiljotit päässä.

Äänestä
  • kertoi Kalen huudelleen "Se oli herja,se oli herja!" kun oli naisille haistatellut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


BB-talon ovella kirjoitti:

Se oli suu auki ja söi jotain, varmaan kebabia. Suu ei mennyt syömisen aikana kertaakaan kiinni. Sitten Kaarlo katseli ympärilleen ja etsi naisia, joille voisi haistatella ihan muuten vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu