TEKSTAREITA IHASTUKSELLE

voisko joku auttaa?????
3707
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

naispuolisille olisi, voi tietty kääntää miespuolisillekin:
Haluatko sinä olla minun tuleva ex- vaimoex- tyttöystävä?

Äänestä

Kannattaa suosia mieluumin jotain itse kirjoittamiaan tekstejä. Ovathan ne nyt huomattavasti persoonallisempia, kuin ne kiertoviestit sun muut, jotka ihastuskin on jo aijemmin useampaan otteeseen varmasti nähnyt.

Äänestä

Minä kirjoitin suoraan mitä olin mieltä hänestä! Oltiin olut kavereita pari kuukautta. Vähän ihmetteli aluksi eikä sanonut mitään, mutta pistin pari viestiä lisään ja nyt ollaan ja hengaillaan kahdestaan kesästä asti.
Esim. minun viestini: "Oletko huomannut olevasi seksikkäin olento, aina nähdessäni sinut tunnen sisälläni pienen pistos ja tullessani seuraasi oloni rauhoittuu." Yksinkertaista ja tehokasta, tosin voi sieltä pakitkin tulla!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


namosa kirjoitti:

voisko joku auttaa?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu