Onkos

biletysmieltä ihmisillä? Kannattaako liittyä mukaan?
2693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voi voi..olisikin kunnon bilemesta

Äänestä
  • kun se bilettäminen ei oo paikasta kiinni, vaan asenteesta. ahdasmielinen iisalmen porukka aina valittaa hyvien paikkojen puutetta ja istuu ravintelissa turpa rullalla. vois mielikuva ravintoloistakin muuttua ku joskus katselis maailmaa positiivisesti!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huomenna... kirjoitti:

biletysmieltä ihmisillä? Kannattaako liittyä mukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu