kawasaki gpz 1000 rx

onko mahdollista että jotkut pyörät ei toimi kunnolla kylmällä ilmalla(alle 5)tein pienen koeajon ja huomasin että rupee säkättään lievästi.lämmöt aika alhaalla ajossa.paikalla kun nostattaa lämpöjä niin tuntus taas pelaavan.kaasarit synkattu ja muutenkin kaikki ok.
1607
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siltä kuin kaasarit jäätyisi.
Briteissä ovat kuulemma laitelleet joihinkin kawoihin sähkövastuksia yms esilämmityksiä kaasareihin talvikaudeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vinstar kirjoitti:

onko mahdollista että jotkut pyörät ei toimi kunnolla kylmällä ilmalla(alle 5)tein pienen koeajon ja huomasin että rupee säkättään lievästi.lämmöt aika alhaalla ajossa.paikalla kun nostattaa lämpöjä niin tuntus taas pelaavan.kaasarit synkattu ja muutenkin kaikki ok.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu