aivan älytöntä on kutsua joku Antti Tuisku linnanjuhliin. eihän se ole tehnyt mitään sellaista että olisi ansainnut kutsun. ei edes sanoita tai sävellä omia kappaleitaan. ja ainoat jotka kuuntelevat antin musiikkia ovat alle 14v lapset ja niiden äidit ja sillä mielestäni ei pitäisi saada kutsua linnaan.
Antti Tuisku linnan juhliin
Nimetön
3
396
Vastaukset
- Ellen
ei mielestäsi sovi Linnan juhliin ?
Hän on aivan yhtä hyvä siellä kuin
kuka tahansa Artisti.- Nimetön
muut artistit saavat kutsun linnaan koska ovan pärjänneet mailmalla hyvin ja myyneet enemmän levyjä kuin atti tuisku. ja se ero on aika suuri.
- se Hanna
Nimetön kirjoitti:
muut artistit saavat kutsun linnaan koska ovan pärjänneet mailmalla hyvin ja myyneet enemmän levyjä kuin atti tuisku. ja se ero on aika suuri.
Pakarinen siellä sitten viime vuonna teki. Eipä täällä sitä kukaan itkenyt - taitaa olla jotain nimenomaan tuiskua vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site956092Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto555068SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574202SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963809Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost83558Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1143100SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502513Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352449Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat522169Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val171534