Kaki on kyllä tosi kuvottava. Hyi että.. syö ja porsastelee talossa. Repesin ku kaki kaupassa mättöi koriin suklaata, sipsiä, dippiä(halus iteleeen kaiken), lihapiirakoita,rasva tirsuu vaan suusta ku hamsu mussuttaa näitä, makkaraa, juuustoa ja vielä jäätelöä himoitsi. Ei ihme ku on ton kokonen..sit vielä suklaakonvehti rasian avas ja nappas muutaman(kaikki) suklaat . hyi
Kari on aika kuvotus
silsalam
5449
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tupakkaa ja Sari vielä hiuslakankin. Sari yritti luetella Kakille mitä kaikkea Kakille ostettiin, mut kakin mielestä ne mätöt oli kaikille, ei vain hänelle. Olettekos usein nähneet Srpan tekevän lihiksestä ja nakeista mätön itselleen ;) Että on itsekeskeinen tyyppi toi Kaki!
............muka
Kari on tosi kuvottava.
muuta kuin itseään ja oman ihramahansa täyttämistä, joka suhteessa täys porsas ( anteeksi, porsaskin on siistimpi, sehän paskoo karsinassaan vain samaan nurkkaan) tämä Kaki kun paskantaa siellä joka paikassa.
ihan minä,minä,minä... minä itte mies paitsi silloin kun pitäs tehdä jotain... jätkä on täyss ällötys.. hiljaa ei ole edes nukkuessa,jätkä kallistuu sänkyyn ,niin kamala kuorsaus alkaa(paitsi silloin ,kun on sarissa kiinni pervo juttuineen)muut joutuu evakkoon sohvalle,et sais edes vähän nukuttua,minäminä Kaki ei tajuu,et vois itte mennä sohvalle ja näin antaa muille unirauhan.. että mä ärsyynnyn kakista.