Pikkujoulut ja kuka pettää kenenkin kanssa

N40_Rov

niin se vaan on että taas on pikkujoulu aika ja mietitään kuka pettää kenekin kanssa... kun ei vaimo anna kotona kun ei mies anna täytyy pikkujouluissa mennä muualle.. muutenkin kun nykyään seksi on niin pinnalla.. puhutaan jatkuvasti kuka saa ja keneltä.. onko tuttua .. onko sinulle pikkujoulu pettämistä tyydyttääkö se sinua.. se on se suomalaisten traditio että se on hyvä joka saa pikkujouluissa seksiä ja uskaltaa pettää varsinkin kun tänä päivänä ei perheissä tiedoateta eds sitä jos toinen käy vieraissa.. heh heh :::::::::)))))))))))))))))))))

2

2930

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tunturista

      Tänään on sellainen juttu että on raukkis työpaikalla jos ei oo mitään suhinaa kenenkään kans, kokenut sen itsekin työssäollessani. Itse olin 15v naimisissa ja yli 18v porukois vaimoni kans ja en kertaakaan pettänyt vaimoo vaikka usein ois ollut mahollsiuus. Ja kun vielä uskalsin morkata ja tuoda julkisesti asian esille ja toruin heitä joilla meni kovaa kaikkien tai useiden kans juuri seksi jutuis työ- ja muidenkin kavereiden kans. Niin mie jäin kaikesta kivasta paitti firman juhlissa, laitettiin aina mut illalle töihin ja seuraavalle aamulle, kiva kiva.

      No en enää o heillä töissä ja kaikki on hyvin paitti vaimoni menehtyi sairauden murtamana 2,5v sitte, ja nyt sit oon katellut uutta kumppanii mut kun toi asenne useilla on hektistä jakiireistä. Ei tällainen hiras ja harkihteva kaveri joka on tottunut tutustumaan ensin yläpäähän ja sit vasta alapäähän (jos tarvetta) löydäkkään kaltaistaan.

      • minä..............

        olet hyvä mies,sinua täytyy arvostaa,olen pahoillani menetyksestäsi!!!vaimosi on saanut elää onnellisena uskollisen miehen kanssa.valitettavasti kaikki ei vain suju aina hyvin,suhde on hyvä jne..niin sitten tapahtuu jotain ikävää,kaikesta on vain noustava ylös oltava vahva,kuten sinä olet.kaikkien naisten täytyy arvostaa sinua ja joku saa sinusta vielä hyvän miehen.mukavaa jatkoa sinulle ja hyvää joulun odotusta!!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen Anna Koskela kaahasi 172 km/h

      Kuvasi samalla myös videota, jonka sitten myöhemmin poisti. Jotenkin tuntuu persuilta lähtevän nyt kaikki lapasesta, va
      Maailman menoa
      57
      7010
    2. Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä

      HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html
      Maailman menoa
      122
      6543
    3. Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?

      Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k
      Maailman menoa
      65
      5572
    4. Ratkaisujen tarjoamisen sijaan SDP on keskittynyt levittämään väärää tietoa

      Kokoomuksen kansanedustaja Martin Paasi on turhautunut eduskunnassa käytävään salikeskusteluun. Hän kertoo, miksi. – Ko
      Maailman menoa
      100
      5375
    5. Sebu Tynkkynen vaatii Ulkopoliittisen instituutin rahoituksen leikkaamista

      kun UPI:n tutkija kritisoi Tynkkystä, Mikä Trump tuo Tynkkynen oikein luulee olevansa? https://www.iltalehti.fi/politi
      Maailman menoa
      19
      5327
    6. Miksi media ei ole tutkinut Li Anderssonin antifa-yhteyksiä

      Antifa on väkivaltainen äärivasemmistolainen terrori-järjestö, joka USA:ssa on nyt kielletty. Andersson itse on äärivas
      Maailman menoa
      106
      4985
    7. Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!

      🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin
      Maailman menoa
      9
      4794
    8. Keskisarja kiihotti persuja kansanryhmää vastaan

      Rikoksen vakavuutta lisää se, että Keskisarja toimii eduskuntapuolueen puheenjohtajana, jonka puheilla on enemmän painoa
      Maailman menoa
      77
      4583
    9. Mercedes-Benzille riitti Suomen äärioikeistohallitus

      Tästä jo pari vuotta sitten varoiteltiin, että kaikki ulkomaalaiset investoijat poistuvat fasistipersujen myötä tukemast
      Maailman menoa
      77
      4193
    10. Kolmepäiväinen työviikko on kulman takana

      Zoomin toimitusjohtajan mukaan tekoäly alkaa olla monissa työtehtävissä niin tehokas, että ihmiset voivat pudottaa työpä
      Maailman menoa
      24
      4137
    Aihe