Eli, miten kasataan 2 pöÿtää päällekkäin?
SvR07 neuvoja tarvitsen!
4
247
Vastaukset
- Badass
Ohjekirjaa kannattaisi tarkistaa, jos ei sieltä löydy, niin voi vieköön..
- Mr.Andersson
Elikkäs, tämä ei onnistu muutakuin kehässä. Sinulla täytyy olla yksi pöytä jo valmiina kasattuna kehään ja sen jälkeen menet kasatun pöydän viereen toinen pöytä kädessäsi ja painat vain X-nappulaa.
- Striper
Mr.Andersson kirjoitti:
Elikkäs, tämä ei onnistu muutakuin kehässä. Sinulla täytyy olla yksi pöytä jo valmiina kasattuna kehään ja sen jälkeen menet kasatun pöydän viereen toinen pöytä kädessäsi ja painat vain X-nappulaa.
D-ohjainasetuksilla?
- Badass
Striper kirjoitti:
D-ohjainasetuksilla?
Mietippäs vähän, milläköhän nappulalla pöydät laitettiin pystyyn SvR06'ssa? Mieti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42859