Tämä keskustelu Tapani Kansasta on järkyttävää! Fanit kehuvat häntä maailman parhaaksi laulajaksi, jolla ei ole mitään heikkouksia äänessä, käytöksessä, luonteessa jne. Edellinen vastaava oli Jeesus yli 2000 vuotta sitten. Sitten on toinen porukka, joka panee hänet täysin matalaksi. Jippii foorumilla oli sentään asiallisia kommentteja Tapsasta pitäytyen hänen musikillisiin ansioihinsa ja osaamiseensa. Kuinka edes Tapsan fanit menevät tälläiseen PASKAAN mukaan? Kyllä se kertoo heistäkin jotain.
Järkyttävää!!
Otson T
14872
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Olen samaa mieltä kanssasi, osuit naulan kantaan!
onko sillä semmosiakin..
pysyneet kommentit T.Kansasta. Ihmiset ovat vain halunneet valoittaa hänen persoonaansa usealta
eri kantilta.
Kyllä kaikki täällä tapsafaneja on. Jotkut jopa yberfaneja!!!
Tapsa on rock > rokkivaari Hotanen!
Palstalle ilmaantuu tekstiä muutaman dorkan toimesta. Justiinax (usealla eri nickillä) tuntuu olevan semmoinen moottori, joka jaksaa joka käänteessä kehua/puolustella Tapsaa ja muutama tyyppi jaksaa provota, kun aina tarttuu.
Juuri näin se menee. Justiinax on kyllä aivan käsittämättömän yksinkertainen.
Et kyllä itsekkään järjenjättiläiseltä vaikuta, kun tuollainen pitää taas tänne kirjoittaa.
Mieti mitä itse täällä meuhkaat! Aina olet teilaamassa sen joa hivenenkin kirjoittaa Tapsasta kritikkiä!
Sitä saa mitä tilaa! Ei luulis olevan vaikeaa ymmärtää...
No, en ole kyllä enää läheskään joka arvosteluun puuttunut. Oletteko itse niin ääliöitä, vai onko linssinne niin huurussa , että ette ole sitä huomanneet?
passaa muualla arvostella kuin täällä. On kuitenkin miehellä senverran sitä luonnetta, että suoraan päälle käy hiukankin kriittisistä arvosteluista.
Juu, parempi ettei ala aukomaan päätään Tapsalle.
Yks kertahan telkkarista tuli sellanen ohjelma jossa ns. "tavikset" kertoivat erillaisia kohtaamisiaan julkkisten kanssa. Siinä joku ukkeli kertoi ,että oli siinä esiintymislavan edessä, kun Tapsa just parhaillaan lauloi "Päättyneet on päivät". Mies kertoi sitten kovaanääneen huudahtaneensa ,että " PASKAA!!!" ja ryhtyneensä juttelemaan jonkun naisen kanssa siinä. Tapsa ei pitänyt miehen kommentista, vaan nosti tämän hiuksista ilmaan ja karjaisi ,että :" ALA VETÄÄ !", johon mies ,että kertoi vastanneensa ,että: " Laske minut sitten alas! ".
En tiiä onko tosijuttu vai miehen itsensä keksimää "lööperiä".
eipä taida ruipelon voimilla nousta.Hyvä kun jaksaa mikkiä kädessä pitää,lööperiä on varmaan.
En minäkään usko tuon olevan totta. Vaikka Tapsa onkin äkkipikainen, niin en ole milloinkaan kuullut/lukenut/nähnyt ,että olisi kehenkään käsiksi käynyt.
Entä sinä Justiinax?