MIKS MUKA SARISSA EI OO AINESTA VOITTAJAKSI??? HAHHA SE NAINEN ON JUST PARAS TALOSSA!!!! VOI TEITÄ IDIOOTTEJA!!!!! SE ON JÄRKEVIN!!!!! VOI ETTÄ KU ALKAISITTE YMMÄRTÄÄN MÄÄ AINAKIN ANNAN SARILLE VAIK SATA
ALKAKAA JO YMMÄRTÄÄN!
OOTTE KAIKKI VAAN KATELLISI...
7304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sari on eräitten ryhmien suosiossa, jota tässä ei voi sanoa ja he näkevät varmaan vaan pintaa. Pakkelin alla oleva on kaikista tärkeintä Sarin vastustajien mielestä.
pinnallisesta tyhjäpää teinistä.
Vit vit mä ainakaan oo kateellinen, mille olisin? Hiusten värille vai älykkyysosamäärälle vai enkun taidolle?
Ei mut, jokaisella on oma suosikki ja hyvä niin!
Jokainen talossa olia ansaitsee voiton, mutta jo häädettynä takaisin tulia EI.
Hanne saa mun plussat ja Sari miinukset
Mitä tuota jauhat.
Jokaisella on oma suosikki.
Taidat itse olla se idiootti, ku kuvittelet, että kaikkien pitäis kannattaa Saria, ku sinä kannatat.
Meillä on oma suosikki, jota kannatamme.
Mielestäni Sari ei ole voittaja-ainesta.
Pikkasen nyhverö voittajaksi, ei osaa pitää omia puoliaan ollenkaan.
just se takia voitton. Ainoa Ollin lisäksi jolla olis substanssia pysyä julkisuudessa. Mirasta ei varmasti ole kukaan kiinnostunut 1kk päästä.
Mitä sanottavaa esim miralla on? Eos minä ainakaan!
MUISTA ,,,INHOAN SARIA.
IHAN SAMA VAIK TEIJÄN MIELEST SARI EI OO HYVÄ MUTTA MULLE SE PYSYY AINA TÄRKEENÄ OLKOOT TEIJÄN LEMPPARIT VAIKKA OLLI KALJATUKKA! MUA EI HAITTAA!!!!!!