Liikkukaa ihmiset varoen!Ikkunan takana piha-alueella liikkunut mieshenkilö ja häiriköinyt alakerroksien ikkunoiden edessä. Miehestä tehty ilmoitus 112!
Itsensä paljastelija
nähty illalla koppelontiellä
104296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
ihan vaaraksi asti?
Kun kohdalle sattuu ja alkaa vilauttelemaan, niin osoittaa vaan sormella, ja hihkuu "TUOMMONEN NYSÄ!"
Onko tämä se sama laiha hyypiö joka ojentelee käpäliään ohikulkeville naisille ja kuseksii ja runkkailee (?) puistossa ja muuallakin. Selvästi käy esim kusellekin jos joku naispuolinen "näkee".
Voihan näitä veijareita toki olla useampiakin liikenteessä, mutta mainitsemani syyntakeeton hiippailija harrastaa tämänkaltaisia harrasteita ja on myös kuulemma viime aikoina heittäytynyt väkivaltaiseksi ja mm yrittänyt kiskoa kassin yhdeltä naishenkilöltä.
Minua myös tämä syyntakeeton on töninyt.. varmaan ihan vaaraton, mutta kannattaa olla varovainen..
Ettei vaan kalju ja silmälasipäinen?
muka oikeesti paljastellu itseään jossain Poitsilassa?? Ja useastikin?
Hän siis oli!!?
Kuljet tarpeeksi poitsila-keskusta välistä suoraa, niin eiköhän jossain vaiheessa vilahda.
kasseista.
juu eikai..koppelo on kuitenki tunnetua sekopäisten asumusaluetta...