Näetkö

Tässä ratkaisu:

"Nain kovasti painajaisia ja mieheni laittoi reilu viikko sitten koraanin sankymme viereen ja sen jalkeen en ole yhtakaan painajaista nahnyt."
4226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joskus tulevaisuuden tapahtumasta asiasta unennäön.
Joskus tapahtuneista virheistä unennäön,
muussa tapauksessa sieluni matkusta vapaasti ja ruumiini lepaa.

Elhamdulillah Koorani minun sydämessä.

Äänestä

.........

Äänestä

Kysyn vaan muodon vuoksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


painajaisia? kirjoitti:

Tässä ratkaisu:

"Nain kovasti painajaisia ja mieheni laittoi reilu viikko sitten koraanin sankymme viereen ja sen jalkeen en ole yhtakaan painajaista nahnyt."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu