yöllä ammuskelua?

vai onko taas huhua?
51522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Itse en kuullut mitään.

Mulla on tulpat korvissa, kun vaimo kuorsaa.

Laittakaa edes missäpäin, niin tiedän !

Äänestä
  • Itse vaihdoin juuri vaimoa samasta syystä !

    Äänestä

ei kuultu... ammu kova poika uudestaan, niin kuunnellaan...

Äänestä
  • Jos se kuuluisa Norpakan torsti oli taas päässyt horasemaan koko äitin keittämän kattilallisen hernesoppa ja kävi parvekkeella pieraisemassa. Mutta tosiasiassa kaupungilla ajelee nyt joku kespaidiootti joka on oppinut paukauttamaan autonsa pakoputkea. Toivottavasti se päästää sinne pikku yliannoksen ja pamautta korollansa pakosarjan mäelle. Kyllä sitten riittää hauskaa. Ainakin ympäristölle.

    Äänestä

Nainen ammuttiin Turussa27.11.2006 07:05

Aviopuolisoiden välinen riita johti henkirikokseen lauantai-iltana Turussa. Rikoksen uhrina menehtyi keski-ikäinen nainen. Poliisi on pidättänyt tekoon syylliseksi epäiltynä naisen aviomiehen.

IS:n tietojen mukaan rikos tapahtui avioparin kotona. Poliisi on tapauksesta hyvin vaitonainen. Rikoskomisario Veikko Koiranen vahvisti kuitenkin sunnuntai-iltana IS:lle, että poliisilla on tutkittavana henkirikos ja että rikos tapahtui lauantai-iltana Turussa. Koirasen mukaan rikoksessa käytetty ampuma-ase on poliisin hallussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuuliko kukaan? kirjoitti:

vai onko taas huhua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu