miksi mira?

jo hänet pois äänestäneet,samoin kaarlo.miksi kummankaan pitäisi voittaa.onko se oikein toisia alusta asti olleita kohtaan.jos mietitte vähän,ei heistä olla tekemässäkään voittajia.
2280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En ole äänestänyt häntä pois.
Mitä epäreilua on siinä, että voittajaksi tulee se, jolla on eniten kannatusta?

Äänestä
  • äänestäneet pois,eli myös sinä siinä joukossa.enemmistö,se on katos demoktatiaa.eli eletä nyt kiinassa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vaikka olette kirjoitti:

jo hänet pois äänestäneet,samoin kaarlo.miksi kummankaan pitäisi voittaa.onko se oikein toisia alusta asti olleita kohtaan.jos mietitte vähän,ei heistä olla tekemässäkään voittajia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu