jokaiselle, joka on laittant nimensä Kissatalon myyntiä vastustavanaa adressiin. Näin on kuulemma Vehkaoja ilmoittanut.
Vaasan kaupunki läheettää 100 euron
laskun
10789
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
-se idea olis kyl hyvä,mut opettele ny idiootti edes
kirjoittamaan oikein..kaikenlaisia reppanaluusereita täällä pyöriikin..
Ei kuule kannata sinunkaan pahemmin oikeinkirjoituksesta nipottaa, kun jokainen typerä viestisi alkaa ranskalaisella viivalla eikä isolla alkukirjeimella, niin kuin sääntöihin kuuluu.
Mutta pidä vaan tuo tyylisi, niin tunnistaminen on helpompaa. Vaikka toisaalta ihan sama. Ei internetissä kuitenkaan kovin monta muuta ole, joka kirjoittaa yhtä typeriä juttuja. :-D
-typeryydestä tuli mieleen..missä sinä olit,kun älyä ja luovuutta jaettiin meikäläiselle,ja eräille toisillekin? :)
välilyönti, vitun idiootti reppana.
tais äly olla jo loppu ku tuli sun vuoro
Kuvittelevat olevansa jotain jumalia. Prke!
laskuja mutta ei niitä oo tarvis maksaa. vois vaikka syyttää huijausyrityksestä.
Silloinhan kaikki voi haastaa Vaasan kaupungin oikeuteen huijausyrityksestä! Koska se kaupungin väärä lasku on luvattu lähettää?
En viitsi tuollaisen pikkusumman takia kaivaa nettipankkitunnuksia esille. Lähettäköön tuhannen euron laskun, alle 500 euron laskuihin en käsiäni likaa, pyyhin niillä persettä. Kasvakoot korkoa vakavasti otettaviin summiin.
Voisin palkata sen Vessaojan suihinottosihteerikseni. Saisi tehdä ainakin jotain nykyistä järkevämpää hommaa.
Sen allekirjoitin minkä allekirjoitin.
http://194.251.35.222/Kiinteasivu.asp?KiinteaSivuID=7697&NakymaID=267