siinnä tuo pirpana.
Sari ylimielinen ja ulos
saapa turpiinsa
13633
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
kiusaamatta Kakia.
sinäkö meinaat vetää.
ja sitten julkisesti nöyryyttää.
Kuulehan Sari näin alunalkaen millainen on kaki, nyt on myöhäistä vaihtaa mielipidettään enää ja olla kunnioitusta herättävä.
vai turpiinsa?hah!sinäkö aijjot tempaista?sori nauran hulluna...joo käy juttelemassa jollekkin ammattiauttajalle ongelmastas.ei tarvi hävetä,sinunlaisi tuntuu olevan monta.
lukea. Vai vaivaako tekstitajun puute?
toisen nimittely. Et tunne joka viestin kirjoitti, niin et voi ehdottaa ammattiauttajalle menoa. Kaikilla meillä saa olla mielipide kilpailijoista.
mielipiteitä saa olla mutta toisen uhkaus menee liian pitkälle!hanki apua itsellesi
talosta ja se on henkistä turpiinsaamista. Opettele lukemaan ensin.
..ulos...ja saapa SIINNä turpiinsa.
osaatko lukea?
Sori vaan, mutta Sarppa voittaa. Sitäpaitsi jos talossa ylimielisiä, niin ne ovat Kaki ja Olli. Katsele 24/7 niin tiedät.
kyllä, samaa mieltä. Jätkät taloss tosi ylimielisiä ja luulee olevansa hauskoja. Ollista oon saanut tarpeekseni. Jätkä on ihan stressissä, syö kynsiään ja vapisee jaloillaan.sari voittakoon, ainoa aito.
kuka muukaan se voisi olla? ihan nollia nuo muut.
bb hallitsee lahopäiden ja tylsien ihmisten elämää. sarppa, kaki, hanne, olli...jne bla bla blaa. hankkikaa oma elämä ja laittakaa se kuntoon.
ai niin eikä tarvitse sit ottaa nokkiinsa.