kaikki taitavat tykätä sarista

nähdä vaivaa ja kirjoitella eri aiheita ja paljon!tunnustakaa ääliöt sari on paras ja upein!tulee olemaaan julkkis pitkän ajan.
4231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja mainekin on niin...

Äänestä

pikkaisen voisi peiteillä tuota että kannattaa Hannea..

Äänestä

enhän mä edes tunne sitä vaan tykkään yhdestä ihan toisesta Sarista omassa elämässäni. :)

Äänestä

mää olen paras

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ainakin salaa kun jotkut vi... kirjoitti:

nähdä vaivaa ja kirjoitella eri aiheita ja paljon!tunnustakaa ääliöt sari on paras ja upein!tulee olemaaan julkkis pitkän ajan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu