Ollin ja KAkin

hauskoja että. Hannea ei naurata jostain syystä nuo läpät! Hauska esim. tuo että stalkkeri on tappanut HAnnen äidin, onhan se hauskaa! Inkeri HArrit ym.
1202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No ihan muakin naurattaa noiden tyhmääkin tyhmemmät jutut et tekis mieli vetää ranteet auki. Taas nähtiin miten typerä ja lapsellinen toi Kaki on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jutut on niin kirjoitti:

hauskoja että. Hannea ei naurata jostain syystä nuo läpät! Hauska esim. tuo että stalkkeri on tappanut HAnnen äidin, onhan se hauskaa! Inkeri HArrit ym.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu