Alushousuissa

Mieheni öli yksin pikkujoulussa.Pyykkiä pestessä huomasin sen alushousuissa huulipunaa,olisiko antanut suihin?
96671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

että partnerilla oli menkat

Äänestä

nopeasti mies kylpyyn jos pallit kellu
on varmaa että saat osasi onnesta.

Äänestä

Luultavasti ketsuppia valunu hotdogista housuille vaan!

kannattaa maistaa ennenkun syytät miestäs mistään!

Äänestä

Itse ainakin kehun vaimolle jos olen saanut annetttua kunnolla suihin... niin vaimo laittaa yleensä paremmaksi....ettei tarvii antaa vähään aikaa vieraalle...mitenkäs sulla huulet aukeaa...

Äänestä

Jos se siellä kerran yksin oli?

Äänestä
  • Tää oli paras, pitää olla tarkkana aina : )

    Äänestä

Missäs nyt ovat kaikki ne, joiden pitäisi sanoa, että vieraalle on antanut, heitä äijä ulos?

Äänestä
  • Oletko ainoa, jolle tapahtumien todennäköinen kulku ei ole kristallinkirkas?

    Mies vietti iltaansa yksin juhlatiloissa. Jossain vaiheessa häntä alkaa pitkästyttää, onhan tilaisuus tylsä. Hän käveleskelee surullisena ympyrää pää kumarassa, kunnes katse kohdistuu maassa lojuvaan huulipunapuikkoon. Mies keksii, että jos hän piirtelisi, ikävyys unohtuisi ja hänellä olisi hauskaa. Mistään ei kuitenkaan löydy vaaleaa paperia, eikä seiniin saa piirrellä. Ainoa vaihtoehto on piirtää alushousuihin, sillä paitaan ei viitsi piirrellä kun tarkoitus on vielä käydä snagarilla juhlan jälkeen. Mies piirtää pöksyihinsä kauniin sydämen ja kirjoittaa niihin runon kotona odottavaa rakasta vaimokettaan varten. Nakkikioskilla miestä kuitenkin tönitään ja huulipunalla piirretyt taidokkaat luomukset hieroutuvat epämääräiseksi sutuksi. Mies ajattelee, ettei tällaisesta yllätyksestä kannata edes mainita, niin rumalta tuo sydän ja runo enää näyttävät. Mies tulee kotiin ja unohtaa koko asian.

    Kotona katkeruuteen taipuvainen vainohullu ja epäluuloinen akka löytää huulipunajäljet ja ajattelee heti miehestään pahinta: PETTURI, hän ajattelee vainoharhaisesti. Onneksi tuo ämmä tajuaa kysyä asiasta tältä palstalta ja saakin paljon asiantuntevia neuvoja. Akka ymmärtää viimein virheensä ja pyytää mieheltään anteeksi luvaten hyvittää kaiken miehelleen. Mies on ymmärtävainen ja antaa anteeksi. Nainen lupaa palvella ihanaa miestään elämänsä loppuun asti. Sen pituinen se.

    Äänestä

Kuka nyt kieltäytyisi jos omakaan ota

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Huulipunaa kirjoitti:

Mieheni öli yksin pikkujoulussa.Pyykkiä pestessä huomasin sen alushousuissa huulipunaa,olisiko antanut suihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu