Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko vakavaa

jos alkaa heti panemaan naista vaikka ei esileikkejä harrasteta eikö se nainen kostu siinä ku alan työntään sisään?mutta sanoi mulle vaa et vois joskus esileikejäkin..mut yleensä aina ollaan alettu heti hommiin.onko siitä naiselle haittaa jos alkaa heti työntään sisään eikä kostuta esileikeillä ollenkaan?mitä haittoja olisi kiva tietää?
81444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei siitä varmaan muuta haittaa oo, kuin et pillun saanti voi käydä vähiin ajan kanssa.

Ei muija saa eestaashinkkauksesta yhtään mitään. Minä en tommosta taidotonta rynkyttäjää katsois ekaa kertaa pidemmälle.

Äänestä

kyllä nainen kostuu kun alkaa työntää sisään tuskin se mulle valehtelis.ei aina esileikkejä tartte.sisään vaan kuivana kyl se kostuu siitä sitten.

Äänestä

Siis kostuuhan nainen heti kun kalu sisällä on. Ongelmana voi vaan olla työntövaiheessa tapahtuvat vahingot (mahd. haavat jne.)

Äänestä

Suurin haitta naisen kannalta taitaa tuossa tapauksessa olla se,
että hän joutuu panemaan itsekkään miehen kanssa, joka ei
osaa ottaa naista huomioon.

Useimpien naisten mielestä seksissä pitää olla paljon muutakin
kuin pelkkää munan lykkimistä pimpassa. Joillakin miehillä
näyttää valitettavasti olevan se kuva, että nainen nauttii
sitä enemmän mitä kovempaa panee, eikä tarvita muuta
kuin panemista.

Niidenkin miesten kannattaisi lopettaa se pornoleffojen
kyttääminen ja yrittää ymmärtää että ne eivät ole sama
juttu kuin normaali seksi.

Äänestä
  • Tälläset pässit ei pillua tarviikkaan ikinä,senkäänvertaa kuin paavi pallejaan...

    Äänestä

Siit saa joskus haavoja. Silloin kuin työntää, vaikka oiskin märkä. Mutta se ois likalle kivempaa jos vaikka kutittelisit sitä, vaihdat suudelmiin, alat hivellä sen vartaloa, hieroa rintoja, sormetat klittaa, imet rintoja, ja kun se on saanu orkun niin alat panna hiljalleen. Kuiskailet sen korvaan kuinka kaunis se on, suutelet kaulaa ja alat panemaan nopeempaa. Tuo kokemus hämmentäisi. :D

Äänestä
  • Mitä kuivempaa tavara on sitä nautinnollisempi panna. Sääli jos nainen kerkeää kostumaan pillunesteistään ennen ahtautumista. Silloin koko akti on piloilla.

    Äänestä

  • Hässivä koira kirjoitti:

    Mitä kuivempaa tavara on sitä nautinnollisempi panna. Sääli jos nainen kerkeää kostumaan pillunesteistään ennen ahtautumista. Silloin koko akti on piloilla.

    joku säälittävä runkkariraiskaaja...(olen mies ;)) )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jos alkaa heti hommii kirjoitti:

jos alkaa heti panemaan naista vaikka ei esileikkejä harrasteta eikö se nainen kostu siinä ku alan työntään sisään?mutta sanoi mulle vaa et vois joskus esileikejäkin..mut yleensä aina ollaan alettu heti hommiin.onko siitä naiselle haittaa jos alkaa heti työntään sisään eikä kostuta esileikeillä ollenkaan?mitä haittoja olisi kiva tietää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu