Olli aivan hiljaa koko päivän

Olli aivan hiljaa koko päivän, ei juuri puhu ja on aivan masis.
71194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

pelkääkö olli kalea?

Äänestä
  • mega-masis, ihan oikeen sille pullistelijalle!

    Äänestä

koko Suomenkansa tietää!

Äänestä

joutu PK-huoneeseen. Jätkä oli ihan kauhusta jäykkä. Mutta muuten kyllä uho lensi... mutta se loppu eilen kun Kale tuli ovesta sisään! Just Ollin ilmettä odotin kun luuli varmaan päihittävänsä "neuroudellaan" Kakin ja Sarin! Mut mites nyt suu pannaan!

Äänestä
  • Olli on ollut masis siitä asti kun Hanne lähti. Olli sanoi että tietää ettei kala ole vastassa. Lue uutisia nettisivuilta jos et omista 24/7 niin saat sinäkin oikeeta tietoa asioista ettei tarvi keksiä omiasi.

    Äänestä

kun ei enää olekkaan kunkku talossa.

Äänestä
  • äänestin taloon Kaarloa, että hölöturpa-Olli saataisiin hiljaiseksi ja nyt nautin!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minna123 kirjoitti:

Olli aivan hiljaa koko päivän, ei juuri puhu ja on aivan masis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu