Parasta Big Brotherissa?

Miran häätö, ja se kun ei päässyt takasin, ja tästä aiheutunut terottimien terien massavalmistus pissisten viiltely tarkoituksiin.
4155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ois varmaan alkanu veitset kolista, jos kaarlo ei olisi päässyt taloon? Miks peilaat omaa ittees muiden faneihin ja luulet, että BB merkitsee meille yhtä paljon kuin sulle!?

Äänestä

nii pääasia on se, ettei mira fanit päässy kekkuloimaan.. ois ollu ihan sama kumpi olis päässy, jenni tai kaarlo (tosin kaarlo 500% parempi).. kuhan ei mira.. ja samalla ei mira fanit pääse juhlimaan (oishan tää palsta ollu täynnä "soturiprinsessa jeejee xD xD meiän prinsessa!" läppää)

Äänestä
  • vaan teette samaa mitä mira fanit "OLISI" tehneet.
    Bostailette sillä että Kale pääs taloon ja yritätte peilaa itteenne mira faneihin. Säälittävää.

    Äänestä

vuoden paras kohta oli se kun Kaarlo joutui jättää talon, ja toivottavasti käy kohta samoin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cdi-käkkyrä kirjoitti:

Miran häätö, ja se kun ei päässyt takasin, ja tästä aiheutunut terottimien terien massavalmistus pissisten viiltely tarkoituksiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu