Helevettiin kaikki Manselaiset

Kaarlo on Mansesta, kuin Jennikin ja voiko enää vittumaisempia ihmisiä löytyä jostain kuin nuo Manselaiset? Nehän on ikuisia kakkosia joka paikassa, todella tyhmiä ja sisäsiittoista porukkaa,
nauttivat rakentelemalla pieniä kuppikuntia joka nurkkaan jne...
Johan noita Tamperelaisia pisti Kummelikin halvalla, vaikka ovat itse tampereelta!? ainoot fiksutko?
7327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Manki-mika sitten edustaa ilmeisesti kaikkia stadilaisia? Onnee sulle.

Äänestä
  • Kyllä mansesta tulee sata kertaa fiksumpaa porukkaa ku stadista!!!!(no jos ei lasketa henaa...)

    Miettikää nyt jotain Manki-idioottia ja Sorellaa!!
    Tai nenä-ääni Mia???!!

    Manselaiset ainoita,joilla oikea asenne.

    Äänestä

Voi hyvät lapsukaiset eikö teillä ole
muuta kun toisten haukkumisia. Kyllä Kaarlo on yhtä hyvä ihminen kun me muutkin.
Kun seuraa noita kirjoituksia niin ei voi olla muuta kun vihainen. Eikö Teillä hyvät kirjoittajat ole muuta tehtävää kun kirjoittaa ja haukkua henkilöitä.
Koittakaa pysyä asiassa.

Äänestä

hyvä

Äänestä

on täysiä paviaaneja..Kaarlokin on ku korkeasaaren Repe

Äänestä

tulee aikas paljon älykkäämpää porukkaa kuin Stadista. Kaupunkikin on paljon Helsinkiä viihtyisämpi

Äänestä

helsinki haisee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


stadilainen kirjoitti:

Kaarlo on Mansesta, kuin Jennikin ja voiko enää vittumaisempia ihmisiä löytyä jostain kuin nuo Manselaiset? Nehän on ikuisia kakkosia joka paikassa, todella tyhmiä ja sisäsiittoista porukkaa,
nauttivat rakentelemalla pieniä kuppikuntia joka nurkkaan jne...
Johan noita Tamperelaisia pisti Kummelikin halvalla, vaikka ovat itse tampereelta!? ainoot fiksutko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu