tultua. Kaarlo ei osaa keskustella, pelkästään kiihkoilla. Ihme ettei käynyt parturissa poissaoloaikanaan, pulisongit ovat epämiellyttävät.
Kaarlo sai heti aikaan talossa kireän ilmapiirin. Hymyilisi edes joskus niin kuin normaalit ihmiset tekevät, eikä näyttäisi koko ajan kiukkuista naamaa. Kaarlolla ei ole myöskään edes alkeellisia syömistapoja, hotkii ja maiskuttaa.
Kaarlo sai heti aikaan talossa kireän ilmapiirin. Hymyilisi edes joskus niin kuin normaalit ihmiset tekevät, eikä näyttäisi koko ajan kiukkuista naamaa. Kaarlolla ei ole myöskään edes alkeellisia syömistapoja, hotkii ja maiskuttaa.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ai ei ole tapahtunut. Heti tuli kiroilua ja se uhkaa lähteä pois.
Paras oli kun sano ollille ulkona: Onko sulla kylmä? Älä mun takia ainakaan väpätä?
HAHAHAHA
Kaarlo kunnioittaa naisia.
Sitä ei vaan ole huomattu. Kaarlohan on riidanhaastaja. Söisi rauhoittavia, kun hermot menee noin helpolla.
Höpöhöpö.
Kale on ihana ihminen ja tosi mukava. Hän ansaitsee voiton siinä missä muutkin.
Ilmapiiri on vallan mainio. Itse ainakaan en huomannut mitään kireyttä. Ihmetystä ja jännitystä kyllä, mutta kireyttä ei.
Hauska ohjelma!
on hermoheikko kusipää juntti. Irvistelee ja heittelee kamoja.EI AINAKAAN TUOTA JUNTTIA VOITTOON
Kun Hanne todella lähti luuli Olli jo olevansa kiinni voitossa. Kun Kale palasi laski Ollin mahikset aika rajusti ja hoksasi sen itsekkin. Muutenkin alkoi tuo säälipisteiden keruu Kala-jutuilla katsojilta. Olli siis vetäytyi nelikosta ulos ja on todella vaisu verrattuna muihin viikkoihin. Pitääkö rooli keittoiltoinakin? Sunnuntainahan ei juuri biletystä näytetty..
Kaki ja Sari juttelee kalen kanssa ja oleilee sohvalla aika eri tavalla kuin aikaisempina viikkoina vähän kuin seurallisemmin.
Tosiasiassa kaikki on ihan sikaväsyjä kun ei saa nukkua ja siksi on niin vaisua. Ei se Hanne mikään ohjelmatoimisto ollut joten sen lähtö ei juuri vaikuta katseltavuuteen. Kale sen sijaan kiukkuilee ja ärhentää koko ajan. Eilen ainakin kaikki naurut oli sen ansiota..
Jenni olisi voinut olla ihan kiva, tai sitten ei. Sillä kun noi jutut oli paljon kiinni siitä toisesta ja kuitenkin suhteellisen vähän yleistä hauskaa.
Miran kiukuttelua ja nenä pystyssä oloa ei kaivata. Olisi varmaan ollut todella tärkeä kun pääsi taloon ja onneksi emme sitä joudu katsomaan..
ihmettelen yli päätänsä miten moinen tyyppi kuin kaarlo edes pääsi takaisin taloon... no, pääasia mulle oli että se ei voita ja niin kävi että ei voittanut. En kä suorastaan ihmettele että kundi sai turpiinsa kadulla...