Sarin epä-aitous ja rehellisuuden puute heijastuu jo pelkästään hänen olemuksestaan(pakkelia 6 cm naamalla 24/7,tissitoppaukset,hiuslisäkkeet yms..) ja teoistaan(puuttuuko todella itsetunto kokonaan vai mikä ajaa naisen lihavan pervoilijan syliin kertatoisensa jälkeen,välillä hierotaan jopa pimpistä asti..Siis kun ei osaa sanoa missä menee raja).
Kale voittaa koska se on aito ja ihana ihminen!
Kale voittaa koska se on aito ja ihana ihminen!
Vastaukset 7
Vanhimmat
on niin komea kroppanen!
Pakkelit on vaan pintaa ja ihan toisarvonen juttu. Sari on taistelukestävä tyyppi ja siksi on voittonsa ansainnu. Kyllä kansa tietää.
BB-historian tyhmin pimpo("mikä on hei saksofoni?" "mitä nää on"=Jani: ne on auton vaihteet..) siitä kun on jaksanut pakkeloida itseään terhakasti 24/7 jo 3 kuukautta,se on sitä palkinnon arvoista taistelukestävyyttä :D
Vai oliko se sisukkuus sitä,että annat limaisen läskipervon hiplata sua sukupuolielimeen 24/7?
Justjust,eiköhän jokainen oman arvonsa tunnistava nainen ja mies anna äänensä parhaalle,eli aidolle ja rehelliselle Kalelle joka moraalittomasti ajettiin aikanaan BB:stä sääntörikkomuksen vuoksi(johon Sari osallistui yhtälailla).
Tosiaan, siinäpä ne mistä Sarin voisi palkita. Lisätään listaan vielä kauhein lauluääni ikinä vaikka omat luulot on muuta.
Kale on tosiaan aito oma itsensä ja voittaa juuri siksi! Koska pervosta jyrsijästä ja pettävästä pissaajasta ei ole vastusta muutenkaan.
samaa mieltä, kai se aitous on käytöksessä, ei ulkokuoressa. Sarppa ei ole mikään ruudinkeksijä, mutta muuten vaikuttanut koko ajan ihan kivalta ja reilulta likalta.
Kaarlo aito ja ihana ihminen!! Uskotko tuohon itsekään? Kaarlo pitäis lopettaa niin suomi olis parempi paikka elää! Tuollaisia hölmöjä ei tähän maailmaan tarvita..
Saria ei näy 247:ssa,missä on,onko meikkaamassa?