Sarin painajainen!!

Apuaaaaaaaa, nyt on blondin elämä vaakalaudalla!
2254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sarilla on oma shampoo joka käy hiustenpidennykseen eli en ihmettele. Tavis halpis shampoolla hiustenpidennys yhtä takkupesää.

Äänestä
  • olemaan ihan luonnollinen hiuskuontalo!!
    No nyt sille iski migreeni, melkein pillittää kun päähän sattuu!
    Kohta bb kiikuttaa samppohoot takasihi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Shampoot vietiin!! kirjoitti:

Apuaaaaaaaa, nyt on blondin elämä vaakalaudalla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu