SARI käyttää kakia hyväkseen

sari on käyttäny kakia hyväkseen koko pelin läpi aika törkeellä tavalla... kokoajan tunkee itteensä karin eteen etc. ja antaa karin koskeakki välillä mutta tietää itte ettei haluu olla missään seksuaalisessa parisuhteessa tms. karin kanssa talosta pois päästyä.. tosin kaki luulee että sarilta irtoo talon jälkeen... sarin peli tyyli on ehkä likasinta juttua mitä oon ikinä nähny, tosi törkeetä
11762
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ei sitä paremmin vois sanoa. Kaki voittoon !

Äänestä
  • annan kakille hetiku tulee talosta

    Äänestä

  • ottais ikinä kirjoitti:

    annan kakille hetiku tulee talosta

    että annat Kakille,tulet huomaamaan että hän ei ymmärrä vitun päälle mitään.Vika ei ole sinun
    tavarassa vaan Kakin päässä,hänelle on tärkeämpää kuorsaaminen ja piereskely kun sinun ihan mesikka.

    Äänestä

samaa mieltä

Äänestä

häikäilemätöntä käytöstä Sarilta. Mutta ei Sarppa ole Kakin arvoinen. Ja sen Kaki tietää.

Äänestä
  • kaki ei TODELLAKAAN tiedä eikä nää sitä... se niin kybällä luulee että sarilta irtoo talon jälkeen.. muuten se olis äänestäny saria ulos jo ajat sitten etc.

    Äänestä

näitä Pizzanaamasia läskiperseitä sikiää. Sarille joka on kaunis ja empaattinen nuori nainen voitto lohkeaa. Kakia ei kukaan selväjärkinen nainen edes tikullakaan koskisi. Hän ei osaa kuin virpoa omin käsin onneen:(

Kakin fanit saavat kokea tosi pahan koloauksen perjantaina kun Sari astuu voittajana talosta ulos.

Äänestä
  • kakille. Inho on kakia kohtaan tullut ajat sitten esille. (247).

    Mitä Olliin tulee, Sari ei kaskenutkaan Olliin sen koommin kun Olli kertoi Calan mustasukkaisuudesta.

    Toisin kuin teki Hanne joka varsin hyvin oli tietoinen Calasta. Mutta Hannehan yritti kaikkia, oli Mirallekin mustasukkainen Janista.

    Turha jauhaa näitä, seuratkaa tarkemmin niin tiedätte miten asiat on todella mennyt.

    Äänestä

  • kakia hyväkseen -> totta
    kaki hyväkskäyttää sari -> totta

    kummatkaan ei ansaistse voittoa

    Äänestä

Olette juuri yhtä kieroa porukkaa kuin Kakikin, HÄVETKÄÄ!

Ihanan kiltti Sari voittaa pelin! ette mahda mitään.

Äänestä

hulluiksi tolla jatkuvalla hölötyksellään ja virpomisjutuillaan. Se on sen taktiikkaa. Hyvin on molempien pokka kestäny.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


...... kirjoitti:

sari on käyttäny kakia hyväkseen koko pelin läpi aika törkeellä tavalla... kokoajan tunkee itteensä karin eteen etc. ja antaa karin koskeakki välillä mutta tietää itte ettei haluu olla missään seksuaalisessa parisuhteessa tms. karin kanssa talosta pois päästyä.. tosin kaki luulee että sarilta irtoo talon jälkeen... sarin peli tyyli on ehkä likasinta juttua mitä oon ikinä nähny, tosi törkeetä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu