SÄÄLITTÄVÄ MIESKOLMIKKO

Haikailevat reppanat talon entisten mimmien perään, kun vahvin kilpailija, ainut ja viimeinen nainen on vielä talossa. Sari on pärjännyt hyvällä luonteellaan ja välttänyt kuppikunnat komeasti !!
167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja paskat! Olis ollu hienoa jos olis ollut mies nelikkö talossa viimeisenä. Olis ollu hienot saunabileet ja muutenkin tosi cool meininkiä. Mut toi pikku teko pirpana sekoittaa koko meiningin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dirl kirjoitti:

Haikailevat reppanat talon entisten mimmien perään, kun vahvin kilpailija, ainut ja viimeinen nainen on vielä talossa. Sari on pärjännyt hyvällä luonteellaan ja välttänyt kuppikunnat komeasti !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu