Huoltohinnat

Eli minkä hintaisia ovat huollot volvoon 850 20V merkkihuollossa. Lähinnä olisi 105tkm ja 120tkm. Jälkimmäisessähän vaihdetaan jakohihna eli on ilmeisesti kallis juttu?
1312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

suohon tai jotai, mutta asiaan. 120tkm:n huolto on kallis mut en tiiä paljonko. toi 105tkm on varmaa jotai 200-300e jos ei tehä mitää erikoista. Oma huolto oli 350e ja siin oli jotai jarrumäntien tai muiden sellasta säätöä ja jotai pissapojan venttiilien korjaamista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ripa kirjoitti:

Eli minkä hintaisia ovat huollot volvoon 850 20V merkkihuollossa. Lähinnä olisi 105tkm ja 120tkm. Jälkimmäisessähän vaihdetaan jakohihna eli on ilmeisesti kallis juttu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu