307 SW HDi 110 FAP

Onko kommentteja autosta ja kuinka paljon pitää maksaa dieselveroa tuosta autosta?

Jusu
51036
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

farmari Corolla on paras ja kaikenlisäksi ainoa oikea PREMIUM!

Äänestä
  • Eiks vitseille oo ihan omat sivut?

    Äänestä

  • kysyi käsittääkseni pösöstä eikä tojotasta, kannattaisi käydä se ala-aste ensin että opit lukemaan. Tojotasta puheen ollen siitä ei saa premiumia tekemälläkään. Olet luulosairas.

    Äänestä

  • nyky Corollassa ei vaan ole ajo-ominaisuuksia,

    on ajettu 10 kk ja 0 - 25 000 km työpaikan Corollalala ja nyt saa loppua.

    Kaikkein kallein malli oli helmikuussa 2007,
    vaan ei silti ollut ajo-ominaisuuksia.

    Äänestä

Valitettavasti minun autoni (samanlainen) oli suuri vika pesä.
Korjaamolla jatkuvasti 90.000 km saakka ja sitten vaihtui malli ja merkki.
Oli todellinen "maanantai kappale" Muuten kaunis ja hyvä ajettava.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jusu kirjoitti:

Onko kommentteja autosta ja kuinka paljon pitää maksaa dieselveroa tuosta autosta?

Jusu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu