sehän jo tiedettiin aiemminkin että kaarlo on vam***nen mutta että tuollaista käyttäytymistä vielä tässäkin vaiheessa. bb hyvää hyvyyttään järjestää ison tarjoilun ja bileet ja tämä kakara rupeaa vain kiukuttelemaan ja lopuksi parkumaan. 'en pidä siitä että minua määräillään', silti eilisessä jaksossa kuitenkin hehkutti että intissä oli helmee. hohhoijjaa. täytyy vain toivoa että yleisö olisi sen verran järkevää että kaarlo ei missään tapauksessa voittaisi tuota 50.000 euroa, millään muulla ei tässä vaiheessa ole merkitystä.
VIIMEINEN NIITTI
kaarlo!
7840
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minusta tämäniltaisessa koosteessa ensi kerran joku sanoi suoraan, että koko BB-kilpailu on syvältä. Täysin epäoikeudenmukainen, simputtava, sopeutuvia suosiva, kaksinaamaisuuteen yllyttävä ohjelma.
En ikinä olisi uskonut, että minä kirjoitan tämän.
Kaarlo on loppuneliköstä ainoa, joka uskalsi sanoa suorat sanat. Näin moni meistä pohjimmiltaan ajattelee ihmisten nyöryyttämisestä ja pompottelusta.
Aikaisemmin samaa yritti se naispuolinen kilpailija, josta tuli keskustelupalstoilla kaikkein vihatuin.
Voi voi paha peli yhyy!
Saanks mä vielä pelata sitä?
joo, ei oo herralla ihan kaikki sulakkeet kunnossa. mitäpä kertoo tuo englanninkielisten typerys-fraasienkin (kuten: "you mother fucker", "kiss my ass") käyttö itse juipista? ei kovinkaan kypsästä ihmisestä voida puhua. pelkkä uhitteleva, liikaa väkivaltaelokuvia katsonut nulikka, joka elelee jossain omassa pikku fantasiamaailmassaan, jossa hän itse "rulettaa" ja on mielestään ihan "kurko".
miksi ylipäänsä haki tähän ohjelmaan? eikö poju tiedä rajojaan, sietokykyään? ja ellei kestä leikkiä, pääseehän sieltä pois. miksei lähtenyt? ja miksi vielä meni takaisin?
paljaasta persreiästään.kyllä nyt katsojia aliarvioitiin oikein kunnolla.kuka oli se nero joka masinoi kaarlon uudestaan taloon.äänestys ei voinut olla reilu.
paljaasta persreiästään.kyllä nyt katsojia aliarvioitiin oikein kunnolla.kuka oli se nero joka masinoi kaarlon uudestaan taloon.äänestys ei voinut olla reilu.
Kaarlo on voittajasuosikki. Ainoa joka on saanut säpinää taloon, viihdyttävä. Ehkä joku sit tykkää kattella kun Sari meikkaa tai Kaki käy suihkussa.. itteäni se ei kovasti kiinnosta.
kun hänelle se mahdollisuus annettiin.