kakin puheita..

Kaki puhui juuri 24/7 että vaikka oma äiti olisi kuollut,niin ei hän olisi varmaan talosta lähtenyt minnekkään. surutyön olisi voinut tehdä ohjelman jälkeenkin. tämä ohjelma on kuulemma niin kova juttu hänen elämässään.
1134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Varmaan siksi että kukaan ei kestä (tarvitse kestää)Kakin puheita / käytöstä talon ulkopuolella...
Mutta hyvää jatkoa Kakille kuitenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


H.saario kirjoitti:

Kaki puhui juuri 24/7 että vaikka oma äiti olisi kuollut,niin ei hän olisi varmaan talosta lähtenyt minnekkään. surutyön olisi voinut tehdä ohjelman jälkeenkin. tämä ohjelma on kuulemma niin kova juttu hänen elämässään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu