Etytäs ilkes vielä vika iltana tehä sen noin ronskisti!!
Sari vaihtoi
6
348
Vastaukset
- NÄYTÄ..
UJOSTELEVAN MITÄÄN. Inhotti kun kulki pikkarit vaan jalassa jäbien nähden.
- mut mietin et pitäsköhän
itekin hommata semmoset tyynyt, mut sit jannut pettys kun heittäsin liivit ja tissit roikkuu polvissa!
- apua..rukoillaan
sari on vilauttanut ja nyt me siivelliset ihmiset ollaan osana syntiä.. hah ahah ahahahahahahahhahah!!!!voi jeesus mitä jeesustelijoita!!!
- ilettävä!!
apua..rukoillaan kirjoitti:
sari on vilauttanut ja nyt me siivelliset ihmiset ollaan osana syntiä.. hah ahah ahahahahahahahhahah!!!!voi jeesus mitä jeesustelijoita!!!
yrittää just tollasilla havoilla tempuilla pyrkiä voittoo.. harmi et monet jätkät menee sen lankoihin, vaik onneks on niitä ihania järkeviäki, jotka ymmärtää mite halpamaista sen peli on, ja pitää sitä oksettavana huoratöpselin näköisenä ;) ja sit jotku onnettomat meikkipelle blondit kans näkevät siinä idolin, en pysty ymmärtää....
- sanaansa
Samanlaine olet naistenvihaaja kuin idolisi Kaarlo. Lupasit ,että oli viimeinen viesti, mutta jo puolessa tunnissa olet monta lähettänyt.
Mitä muuta voi homo -pojalta odottaa- Onks Kale muka
naistenvihaaja!???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1862733- 1642539
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182247Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31739"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591454Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051440Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2261183Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää931148Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701083