kilpailija. Onnistuu varmasti pilaamaan käytöksellään loppubileet tänä yönä. Varmaan väärä lääkitys päällä. Näitä hänen kaltaisia öykkäreitähän on aina bileissä se yksi kappale.
Kaarlo BB-historian idioottimaisin
busterman
9990
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ja piste.
Menkää ite sinne, niin nähdään miten fiksuja olette.
Joka toista haukkuu paskaksi on itte vielä paskempi. Piste.
apinalle apinan kohtelu.
olekaan missä päivässä sekoaa.... Sanohan se itekkin että pitää olla apina jos tuol ei pärjää viikkoa iisisti?! Mutta ku on pipi mies niin eipä pärjänny? Vittu mikä urpo toi jätkä... uhoaa ku joku euroopan omistaja, tollasia pellejä on koko hesa täynnä! Ei mitään muutaku näyttämisen halua ja materiaa... Huoh mitä jengiä!
Kyllä otta hinurille koville, kun idolista kuulee totuuden
suosiosta jotain, niin ONNEA kaarlo, vain viisi päivää loppukirissä läsnä ja huikea saalis äänistä taloon pääsyyn takaisin, etkä siltikään jäänyt talossa olijoista viimeiseksi, vaikka ratkaisevia päiviä oli vain mitättömästi jäljellä. TOit säpinää joukkoon, olisi ollut tosi tylsä viikko ilman sinua
t muija52v
ettei tommosia urpoja stadissa ole, ehta tamperelainen itkupilli vässykkä, kunnon spede koko KAAAAAALE...nyrkillä tapettava
Jep, Kale mokas täysin.. Ihan sairas.. Outo jampasteri. Olli ois voinu olla 3:s
on varmaan käytetty pienenä lattiamoppina arkisin ja kynnysmattona pyhänä.