kaarlo kolmanneks

kaarlolta silti hyvä show, pääs poika kolmanneks.. jotenkin tuntuu vaan, et sen kolmas siotus ei ole yhtä huomioitava kun viimevuoden kolmannen.. ihaniinkun ois että sari voitti ja kaki tuli toiseks ja thats it..

kaarlo meuhkas tuolla seiskan sivuilla olevissa klipeissä "mitä sanot sun faneilles" "mää oon ikuisesti katkera kun äänestitte mut taloon takasin!" ... noh, jätkähän tuli kolmmaneks kumminki..
1424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ittestään yllä tyyliin "muahan ei kukaan määrää", "mä en välitä yhtään mitä muut ajattelee", "mua ei kiinnosta tällaset fucking shit paska fanitusohjelmat", "Mä oon niiiiiin itsenäinen ihminen et en kaipaa mitään teiän fanien huomioo", "te muut ootte säälittävii".


okei kaarlo, sä oot aika räiskyvä persoonallisuus, sul on monen naisen ihannoima kroppa, oot pintas pitävä jne. susta on muodostunu bb:tä seuraavan kansan silmiin tietty kuva; kansalla on tietty odotusarvo susta ja sä tiät sen nahoisas. et vain oiken osannu pitää pakkaas koosa alkamalla esitelmöimään omaa suoranaista itsenäisyytes erinomaisuutta. paree olis ollu olla vain ihan nöyrää poikaa.

ja se sun möläytys kakon haastattelusa kakista. ei kai vain tyypillinen suomenruottalainen ylemmyydentunne päässy valtaan mieleäs tuolla hetkellä? kakilla on oma ulkomuotons ja sulla omas, joka tottakai on suuren kansan silmisä sulla parempi. teit emämokan kajoamalla kakin ulkomuotoon puhumalla lylleröstä suomen kansasta annettuna kuvana. rakel liekki osui oikeaan viitatesaan kakin hyvään itsetuntoon terveen, realistisen ja häpeämättömän kehonkuvansa myötä.

ittehän sää koko ajan korostat ihmislajin kaikkien yksilöiden itsenäisyyttä. miks helvetisä nyt sitte puhuit kansasta annettavasta kuvasta etkä aattelekaan ihmisiä yksilöinä vaan jonku kollektiivin, kansan edustajina?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tuli...... kirjoitti:

kaarlolta silti hyvä show, pääs poika kolmanneks.. jotenkin tuntuu vaan, et sen kolmas siotus ei ole yhtä huomioitava kun viimevuoden kolmannen.. ihaniinkun ois että sari voitti ja kaki tuli toiseks ja thats it..

kaarlo meuhkas tuolla seiskan sivuilla olevissa klipeissä "mitä sanot sun faneilles" "mää oon ikuisesti katkera kun äänestitte mut taloon takasin!" ... noh, jätkähän tuli kolmmaneks kumminki..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu