Mahtavia eilen ne Sarin ja Kakin mutsit!
Ihan huippua.
Kyll näköjään on niin että huippulapsien takana on Huippuäidit.
Sari ja Kaki molemmat esimerkkejä suurisydämmisistä hyväitsetuntoisista ihmisistä.Jotka uskaltavat olla omia itsejään!!!
Huipputyypeillä on
HuippuÄIDIT!
1
384
Vastaukset
- osuva
kommentti. ehkä kaikki kakin ja sarin äänestäjät (jotka muuten teki yhteensä n. 85% annetuista äänistä) vähintään alitajusesti tajus sarin ja kakin suuren empaattisuuden. empatiaa ihminen kaipaa ja empaattinen ihminen on rakastettu ihmisten keskuudesa.
ja kotoahan se tavanomaisesti ihmisen kehitys lähtee. sarin ja kakin äidit oli kyllä todella ihastuttavia ihmisiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412014- 1881617
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461260Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50972- 40779
- 14770
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24725Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637