Olin eilen 51;ssä BB-bileissä. Alku meni ihan mallikkaasti, viinaa tosin kului mutta ihmekös tuo. Myöhemmin Kaarlo alkoi humaltua ja rupesi käymään kuumana. Raivo kohdistui Kakiin. Alkoi nimittely ja ulkonäköpilkkaaminen. Kaki kuittasi takaisin ja käski Kaarlon pois jos tämä ei osaa käyttäytyä. Kaarlo sai raivarit ja kävi Kakin kimppuun. Kaki joutui alistamaan Kaarlon kaikkien silmien edessä. Kaarlo ei tätä kestänyt vaan rupesi itkemään ja joutui pihalle. Kaki jäi bilettämään useiden naisten kanssa!
TAPPELU 51;SSÄ YÖLLÄ
10
6600
Vastaukset
- piikkinen
=D =D
- joo no
hauskalta kuulosti, mut jostain syystä mä en ihan usko tota.
- olinSiellä!
Kyllä se totta oli. Kaki ov varmaan joskus treenannu jotain budo-lajia tms, aika näppärästi se Kaarlon alisti. Alistettu Kaarlo toimi taas, yllätys yllätys, epämiehekkäästi. Ja miksi hemmetissä se aina pillahtaa itkuun. No se on sen häpeä. Kaikki näki kun Kaki alisti sen, kaikki naisetkin hehehee!!!!
- Kertokaa!
olinSiellä! kirjoitti:
Kyllä se totta oli. Kaki ov varmaan joskus treenannu jotain budo-lajia tms, aika näppärästi se Kaarlon alisti. Alistettu Kaarlo toimi taas, yllätys yllätys, epämiehekkäästi. Ja miksi hemmetissä se aina pillahtaa itkuun. No se on sen häpeä. Kaikki näki kun Kaki alisti sen, kaikki naisetkin hehehee!!!!
Taasko kale nolas ittensä! :D
- kale mogas
Kertokaa! kirjoitti:
Taasko kale nolas ittensä! :D
Kaarloe siis hävisi tappelun, alistui. Kaki otti vallan Kaarlosta ja sillä on nyt henkinen yliote. Kaikki naisetkin nauroivat Kaarlolle ja olivat Kakin ympärillä.
- jwe5dt7ike
hahaha.. kyllä se rimppakinttu kaki ottas oikeesti turpaan ja urakalla
- Pelastettu
Empä olisi noin varma. Ei olisi eka kerta, kun tulisi tällainen tilanne. Olen tuntenut, mutta en ollut tiennyt hauskan miehen taidoista. Pelasti minut mieheni väkivaltaisesta otteesta. Judoa harrasti, pelastaja.
- Kakinkin fani
Kaikkien kilojensa kanssa Kaki hallitsee kroppansa esim. tanssiessa huomaa. On harrastanut nyrkkeilyä.
- nolo
ei jumankauta mikä mies kale onkaan! tulihanse jo talossa ilmi että kuinka kovaa hän esitti! mutta lopulta itku vie voiton!!
- duududu
Kaki alisti Kaarlon kybällä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911097
- 125876
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa103855"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten276657- 70605
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait73583Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64562Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54536Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist33493- 72483