Eli kauneimmat/söpöimmät tytöt ja komeimmat kundit asiakaspalvelussa Mikkelissä?
Söpöimmät/komeimmat
7
2552
Vastaukset
- kenties
että nimesi mainitaan`??
- iänikuisiin aiheisiin
En. On vaan ollut niin monta kertaa juttua asiakaspalvelusta ja sen tasosta että ajattelin että mitä jos tällasta välillä.
Näköjään tein väärin, pahoittelen kaikilta teiltä umpimielisiltä jotka samantien laittaa juuri vastaavaa kommenttia. Meillä joillain kuitenkin löytyy sen verran itsevarmuutta ettei ensimmäisenä ole se kehu mielessä, anteeksi. - palveluntasoa
iänikuisiin aiheisiin kirjoitti:
En. On vaan ollut niin monta kertaa juttua asiakaspalvelusta ja sen tasosta että ajattelin että mitä jos tällasta välillä.
Näköjään tein väärin, pahoittelen kaikilta teiltä umpimielisiltä jotka samantien laittaa juuri vastaavaa kommenttia. Meillä joillain kuitenkin löytyy sen verran itsevarmuutta ettei ensimmäisenä ole se kehu mielessä, anteeksi.kysyt "söpöimmät"jne.heh heh.vai sillätavalla.
- joukko isiä
Tokmannin myyjät ovat seksikkäimpiä.
- palvelee myös kaikkia!
Kiäh Kiäh!
- Idän tytöt
Mäkkärissä tytöt ottaa rahat ja antaa palvelun?
- pimittäjä
koska menisitte ja iskisitte sieltä tyypin kuitenkin ;D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1107662
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1165318Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1193547Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p293527Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352574Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191886Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3561530Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961521Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?691381Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311366