pysyykö

Kokemuksia takavetosesta autosta ja nastarenkaista? Tarttis uusia talvirenkaat takavetoseen hiluxiin. Pysyykö nastat takarenkaissa? Kun tuppa kuovittaan enempi kun etuveto autot. Kitkoja olen harkitsemassa. Onko esim. Blizzakkia C-renkaana?
2238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

unohda kitkat,laita lavalle talveksi painoo ,kyllä lähtee.

Äänestä

riippuu niin monesta asiasta etten oikein osaa sanoa. Blizzakia saa kyllä melkein joka koossa ja on hyvä rengas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nastat renkaissa kirjoitti:

Kokemuksia takavetosesta autosta ja nastarenkaista? Tarttis uusia talvirenkaat takavetoseen hiluxiin. Pysyykö nastat takarenkaissa? Kun tuppa kuovittaan enempi kun etuveto autot. Kitkoja olen harkitsemassa. Onko esim. Blizzakkia C-renkaana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu