Salon Seudun Sanomissa on usein?

-PÄIVÄN SANA-artikkeli,miksi?
Onko Osuuskaupalla / Kirkkovaltuuatoolla jotain sen kanssa tekemistä?
JEESUSTAKO siellä amukahvipöyudässä huudetaan?
2860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ettei jeesuskaan pysty auttamaan.

Äänestä

on myös kaikissa muissa lehdissä. Ei ainoastaan Salkkarissa.Sitähän ei ole pakko lukea...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksikö kirjoitti:

-PÄIVÄN SANA-artikkeli,miksi?
Onko Osuuskaupalla / Kirkkovaltuuatoolla jotain sen kanssa tekemistä?
JEESUSTAKO siellä amukahvipöyudässä huudetaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu